ЦИЕС на 79-ия Международен технически панаир в Пловдив

Център за изпитване и европейска сертификация (ЦИЕС) ще участва с щанд в 79-ото издание на Международния технически панаир, който ще се проведе от 24 – 27 септември 2025 г. на територията на Международен панаир Пловдив. Екипът на ЦИЕС очаква заинтересованите професионалисти и партньори на щанда си, за да обсъдите конкретни проектни нужди и възможности за сътрудничество. Какво могат да получат посетителите на щанда на ЦИЕС:

  • Актуална информация за изискванията за безопасност към строителни продукти, машини, електрически съоръжения и лични предпазни средства
  • Консултации за ползите от енергийното обследване на сгради и промишлени системи
  • Съвети за повишаване на сигурността на работната среда и на съоръженията с повишена опасност
  • Данни за сертификация на системи за управление
  • Информация за възможности за повишаване на квалификацията чрез обучения.

ctec panair

Практична информация за посетители

Изложението обединява специализирани сектори като смарт технологии и енергийна ефективност, зелена икономика, строителство, електроника, информационни и дигитални технологии, електромобилност и транспорт, енергетика, екология, текстилна индустрия и машиностроене.

Работно време за посетители: 24 – 26 септември (сряда – петък) от 09:00 до 18:00 ч.; 27 септември (събота) от 09:00 до 14:00 часа.

Билети: Еднократен входен билет – 10,00 лева; за пенсионери, хора с увреждания и учащи – 6,00 лева; за организирани групи с предварителна резервация – 6,00 лева; входна карта за целия период – 24,00 лева.

Онлайн каталогът на изложителите ще бъде активен преди откриването на събитието и ще подпомага ориентирането на посетителите на място чрез информационни терминали в панаирния комплекс.

Новини от Стара Загора

 

На подобна тема