Министерството на земеделието и храните не е инициирало предложение за налагане на мораториум върху износа на дървесина и това няма да реши проблема с незаконната сеч. Това заяви в Стара Загора ресорният министър Десислава Танева, която беше официален гост на дипломирането на студентите по ветеринарна медицина в Тракийския университет.




