"Берое"

Футболна Стара Загора празнува. "Берое" продължава срещу "Брьондби" в Лига Европа

След хеттрик на Спас Делев "Берое" продължава във втори квалификационен кръг на Лига Европа. Играчът на зелено-белите отбеляза 3 гола на литовския отбор "Атлантас" в мача реванш, изигран в Стара Загора на 9 юли. Срещата завърши с резултат 3:1.

Благой МакенджиевЕдинственото попадение за гостите в 65-ата минута отбеляза Робертас Вежевичиус.

На стадиона в Клайпеда Спас Делев реализира един гол. Срещата завърши 2:0 за "Берое".

На 16 юли 2015 г. старозагорският тим ще посрещне датския "Брьондби" на собствен терен.

Вратарят на "Берое" Благой Макенджиев отново демонстрира отлична игра и в последните минути на мача предотврати възможността да бъде променен резултатът в полза на гостите.