Претендентите за 45-ото Народно събрание от Старозагорски избирателен район

22 политически партии и 8 коалиции регистрираха листи с кандидати за народни представители в 27-и многомандатен избирателен район – Стара Загора за изборите за народни представители в 45-ото Народно събрание, които ще се проведат на 4 април 2021 г. Листите са публикувани по реда на регистрация в Районната избирателна комисия – Стара Загора.

Партия „Възраждане“

1. Искра Михайлова Михайлова
2. Димитър Пламенов Пашев
3. Ива Серьожева Ангелкова
4. Калин Николаев Калинов
5. Тодор Руменов Делчев
6. Симеон Тодоров Шопов
7. Галин Господинов Динев
8. Михаил Борисов Атанасов
9. Анелия Стефанова Димова
10. Стилян Христов Христов
11. Веселина Симанова Симанова

Партия „Движение на непартийните кандидати“

1. Бойко Александров Младенов
2. Анна Веселинова Пенкова

Партия „Нация“

1. Ясен Юриев Стоянов

Партия „Български съюз за директна демокрация (БСДД)

1. Виктор Стефанов Вътев

Партия „Има такъв народ“

1. Станислав Тодоров Трифонов
2. Тихомир Гочев Тенев
3. Живка Михалева Железова
4. Иван Стойнов Кючуков
5. Билян Боримиров Кършовски
6. Иван Димов Иванов
7. Йордан Минчев Гинев
8. Владимир Юриев Радков
9. Тодор Иванов Иванов
10. Банко Венелинов Банов
11. Даниел Златков Богоев
12. Димитринка Костова Пенчева
13. Руси Танев Желев
14. Звезделина Динкова Стефанова
15. Красимир Живков Николов
16. Антон Митков Загорчев

Партия „Общество за нова България“
1. Камелия Генева Димитрова
2. Донка Иванова Иванова

Партия „Пряка демокрация“

1. Християн Димитров Савов
2. Владимир Антонов Вълчанов
3. Ясен Светлозаров Николов
4. Райна Николаева Нейкова

Партия на зелените

1. Радостина Калчева Калайджиева
2. Любомир Димитров Кьосев
3. Ивелина Васкова Йотова
4. Асен Найденов Саладинов
5. Минчо Иванов Ковачев

Партия „Българско национално обединение – БНО“

1. Тихомир Николаев Манев
2. Димитър Иванов Илчев
3. Иван Михайлов Михайлов
4. Марияна Христова Тодорова-Каменова
5. Татяна Божидарова Димитрова
6. Милен Валериев Мачков
7. Христо Владимиров Хлебаров
8. Максим Ивов Змеев
9. Донка Костадинова Костадинова
10. Васил Йосифов Христов
11. Станчо Яков Станчев
12. Татяна Манева Недялкова

Партия „Благоденствие – Обединение – Градивност“

1. Николай Георгиев Лазаров
2. Силвия Върбанова Караилиева

Партия „Българска прогресивна линия“

1. Александър Вачев Петров
2. Иво Хубенов Тонев
3. Нели Петрова Николова
4. Ангелина Иванова Петрова
5. Никола Емилов Николов
6. Христо Янчев Апостолов
7. Нина Пенчева Иванова
8. Марин Цанев Вълков
9. Диана Колева Ганчева
10. Мирослав Димов Крумов
11. Тихомир Митев Трифонов

Партия „Български национален съюз „Нова демокрация“

1. Мариела Георгиева Топалска
2. Марина Данаилова Алексиева
3. Ивайло Симеонов Симеонов

Партия „Възраждане на отечеството“

1. Атанас Ралчев Панчев
2. Юрий Митков Борисов
3. Иван Нанев Аяров
4. Ставри Сотиров Сотиров
5. Пламен Енчев Енев
6. Корнелия Илиева Владева
7. Преслав Димитров Станчев
8. Костадин Борисов Попов
9. Иван Петков Станчев
10. Валентин Енчев Енев

Коалиция „Ние, гражданите“

1. Делчо Йовков Динев
2. Томчо Ташев Колев
3. Валентин Христов Първанов
4. Йордан Петров Йорданов
5. Теменужка Иванова Тачева

Партия „Движение за права и свободи“

1. Халил Реджепов Летифов
2. Тунджай Рамадан Йoзтюрк
3. Шендоан Ремзи Халит
4. Николай Тонев Колев
5. Юлия Емилова Кехайова
6. Орхан Кемалов Асанов
7. Дженал Ниази Топалова
8. Юзеир Али Кенан
9. Мехмед Неджми Зейнел
10. Васил Тодоров Василев
11. Кенан Шакир Саид
12. Доника Бончева Бойчева
13. Суат Мехмед Мурат
14. Иван Енев Костадинов
15. Зейнел Фаик Селяйдин
16. Метин Ялзер Качан
17. Валентин Валентинов Георгиев
18. Хълмие Смаил Смаил
19.Сунай Селимов Селимов
20. Ахмед Абдула Мехмед
21. Ридван Байрям Иляз
22. Месут Илхан Юркюш

Коалиция „БСП за България“

1. Георги Янчев Гьоков
2. Драгомир Велков Стойнев
3. Пламен Станимиров Караджов
4. Йордан Стоянов Димов
5. Неделчо Кръстев Маринов
6. Сашко Иванов Лозанов
7. Иван Стоянов Върляков
8. Даниела Ангелова Лекина
9. Иван Христов Колев
10. Георги Динев Господинов
11. Васил Стефанов Самарски
12. Николай Марков Василев
13. Иван Кръстев Кръстев
14. Асен Тодоров Тодоров
15. Радослав Георгиев Георгиев
16. Донка Димова Симеонова
17. Владимир Любомиров Грамовски
18. Диан Иванов Господинов
19. Георги Ангелов Василев
20. Николай Танев Тенев
21. Моника Божидарова Динева
22. Момчил Донев Ненов

Партия „Републиканци за България“

1. Петя Иванова Станева
2. Драгомир Тянков Радев
3. Живко Генчев Чoбанов
4. Юлиян Маринов Ненчев
5. Христо Димов Желев
6. Тодор Иванов Тодоров
7. Бахар Бахри Нури
8. Диньо Иванов Костов
9. Иван Димитров Димчев
10. Ивайло Петров Цветковски
11. Петя Русева Тенева
12. Смилен Филипов Смилов
13. Милен Димов Желев
14. Веселина Галинова Събева
15. Данаила Стефанова Димитрова
16. Тодор Христов Павлов
17. Красимир Митков Иванов
18. Румен Борисов Николов
19. Борислав Иванов Мъдров
20. Йонко Пенчев Иванов
21. Стойчо Пейчев Колев
22. Доротея Росенова Русева

Коалиция „Движение заедно за промяна“

1. Иван Костадинов Станков
2. Йордан Маринов Йорданов
3. Георги Минков Минков
4. Михаил Георгиев Михайлов
5. Иван Иванов Кирков
6. Стефан Георгиев Матев
7. Борис Георгиев Димитров
8. Антон Дечев Каракоев
9. Минко Георгиев Минков
10. Донка Йорданова Михайлова
11. Георги Михайлов Георгиев
12. Ивайло Нанков Калпачев

Партия АБВ (Алтернатива за българско възраждане“)

1. Емил Светославов Стоименов
2. Камелия Димчева Стаматова-Йовчева
3. Милен Бориславов Иванов
4. Панайот Динев Донев
5. Живко Иванов Желязков
6. Иван Желев Михайлов
7. Борислав Симеонов Маринов
8. Гинчо Петров Гинчев
9. Гинка Димитрова Колева
10. Владислав Иванов Иванов

Партия МИР

1. Владислав Василев Милев
2. Евгений Стефанов Попов
3. Румен Стефанов Минев
4. Мико Рафаел Леви
5. Драгомир Димитров Дечев

izbori 2021

Коалиция ГЕРБ  СДС

1. Красимир Георгиев Вълчев
2. Маноил Минчев Манев
3. Илиана Петкова Жекова
4. Лъчезар Димитров Борисов
5. Радостин Радославов Танев
6. Тодор Петков Иванов
7. Мартин Паскалев Паскалев
8. Динко Танев Михайлов
9. Живко Бончев Желев
10. Роман Алексеев Желев
11. Бояна Тихомирова Танева
12. Никола Илиев Николов
13. Петко Христов Минчев
14. Мария Павлова Гинева
15. Милен Динков Димитров
16. Петя Кръстева Чакърова
17. Анелия Асенова Асенова
18. Димо Колев Димитров
19. Катерина Иванова Йотова
20. Димитър Маринов Стаматов
21. Александър Красимиров Кьосев

Партия „Атака“

1.Михаил Петров Михайлов
2. Мартин Динков Ранчев
3. Соня Борисова Митева
4. Галин Динков Добрев
5. Мария Георгиева Янева
6. Иванка Колева Петкова
7. Златина Стефанова Иванова
8. Марияна Георгиева Йорданова
9. Мария Иванова Пехливанска
10. Георги Димитров Георгиев
11. Стефан Делчев Вичев

Партия „ВМРО – Българско национално движение“

1. Александър Маиров Сиди
2. Антон Димов Андонов
3. Боян Стефанов Чуков
4. Красимир Симеонов Червилов
5. Чавдар Костадинов Ангелов
6. Евден Тодоров Николов
7. Атанас Николов Боев
8. Павел Иванов Петров
9. Мария Ангелова Нанева
10. Георги Янев Стойков
11. Константин Жеков Балабанов
12. Никола Любомиров Пировски
13. Антон Стойчев Тонев
14. Иван Генков Илиев
15. Веселин Тончев Вълев
16. Николай Георгиев Киров
17. Ангел Найденов Ангелов
18. Владимир Борисов Йорданов
19. Константин Илчев Делчев
20. Тошко Томов Башкехайов
21. Стоян Георгиев Тодоров
22. Николай Величков Марков

Коалиция „Патриотична коалиция – Воля и НФСБ“

1. Кръстина Николова Таскова
2. Недко Пламенов Кузманов
3. Петко Димитров Михайлов
4. Петър Стоянов Попов
5. Димитър Тошев Тошев
6. Петър Петров Жеков
7. Диян Петров Калайджиев
8. Ива Росанова Михайлова
9. Енчо Валентинов Енчев
10. Теодор Милков Тодоров
11. Дончо Милков Пашкулев
12. Стефка Христова Няголова
13. Красимир Бойчев Койчев
14. Теодора Райчева Лечева
15. Кремена Недева Йовчева
16. Георги Иванов Иванов
17. Мария Йорданова Митева
18. Маринка Ангелова Събева
19. Теодора Стоянова Георгиева
20. Иванка Иванова Стоянова
21. Мария Красимирова Вълчева
22. Боян Йорданов Кулев

Коалиция „Изправи се! Мутри вън!“

1. Мая Божидарова Манолова-Найденова
2. Светослав Бончев Колев
3. Славяна Добрева Орачева-Янкова
4. Явор Райчев Гънчев
5. Динко Тонев Тонев
6. Станислав Колев Данев
7. Станислава Стойкова Стойкова
8. Николай Ангелов Николов
9. Анна Петкова Делчева
10. Божидар Христов Станчев
11. Стоян Колев Трифонов
12. Диана Живкова Колева
13. Сребрин Стоянов Събев
14. Ваня Добринова Петкова
15. Красимир Веселинов Костадинов
16. Кристияна Иванова Ботева
17. Трифон Мариев Георгиев
18. Венцислав Цветанов Благоев
19. Деница Божидарова Божилова
20. Маргарита Горанова Бояджиева
21. Пламен Тончев Савов
22. Илия Цанев Желев

Коалиция „Демократична България – Обединение“

1. Атанас Владиславов Славов
2. Румен Стефанов Димитров
3. Станимир Денчев Трошев
4. Иван Георгиев Лапчев
5. Магдалена Владимирова Овчарова
6. Надя Милчева Недялкова- Колева
7. Константин Веселинов Драгов
8. Петър Иванов Петров
9. Васил Велков Герлимов
10. Ива Светлозарова Радева
11. Методи Йорданов Маринов
12. Николай Стефанов Петков
13. Нейчо Колев Нейчев
14. Георги Колев Георгиев
15. Таня Койчева Андреева
16. Владимир Александров Даскалов
17. Боряна Васкова Пейчева
18. Александър Евгениев Сандев
19. Васил Иванов Божев
20. Димитър Здравков Чорбаджиев

Партия „Консервативно обединение на десницата (КОД)

1. Наталия Василева Кръстева-Димитрова
2. Юлия Тенева Кючукова
3. Боян Димитров Славов
4. Иво Пенчев Георгиев

Коалиция „Граждани от протеста“

1. Стоян Иванов Тодоров

Партия „Глас народен“

1. Добромир Славейков Йорданов

Партия „Правото“

1. Чавдар Георгиев Тончев
2. Ваня Савова Георгиева

www.infoz.bg  www.infoz.bg

На подобна тема