Експерти ще обсъждат в Стара Загора състоянието на млечното животновъдство

Състоянието на българското млечно животновъдство след отпадането на квотите, както и ролята на говедовъдните организации за развитие на млечния сектор ще бъдат обсъждани на семинар в Стара Загора. Той ще се проведе на 18 ноември от 9:30 часа в хотел "Железник".

В него ще участват представители на Национална служба за съвети в земеделието (НССЗ), Институт по аграрна икономика - гр. София и Национален съюз на говедовъдите в България (НСГБ).

Експертите от Териториалния областен офис на НССЗ – Стара Загора ще представят възможностите за подпомагане на земеделските стопани през новия програмен период 2014 – 2020 г.

Крава

infoz autor www.infoz.bg

Trump’s full remarks at the ‘Board of Peace’ signing ceremony

Водородната революция започва от Стара Загора

Следете новините на infoz.bg във Фейсбук, Телеграм, Екс, Вайбър и други социални мрежи

новини в сайта RSS емисия facebook новини от Стара Загора в Х (twitter)

 


youtube subscribe ilko gruev новини от Стара Загора в threads infoz в Telegram

 


Viber infoz.bg в Гугъл новини

 

Най-четеното от последните дни