Ансамбъл "Загоре" подарява невероятен спектакъл за 60-ия си рожден ден

Общинският ансамбъл "Загоре" навършва 60 години и ще подари на старозагорци невероятен спектакъл. На сцената на Държавна опера - Стара Загора на 17 декември 2015 г. от 18:30 часа, ще се качат и всички бивши кадри на ансамбъла.

Ансамбъл ЗагореЗа първи път „Загоре “ ще излезе на сцената под режисурата на Христофор Недков.

Ръководството на ансамбъла изказва своята благодарност към кмета на Община Стара Загора Живко Тодоров и екипа му, както и към Държавна опера – Стара Загора, за подкрепата, която „Загоре“ получава през годините.

infoz autor www.infoz.bg

Trump’s full remarks at the ‘Board of Peace’ signing ceremony

Водородната революция започва от Стара Загора

Следете новините на infoz.bg във Фейсбук, Телеграм, Екс, Вайбър и други социални мрежи

новини в сайта RSS емисия facebook новини от Стара Загора в Х (twitter)

 


youtube subscribe ilko gruev новини от Стара Загора в threads infoz в Telegram

 


Viber infoz.bg в Гугъл новини

 

На подобна тема

Най-четеното от последните дни