Кметът на Стара Загора Живко Тодоров обявява екипа си на 27 ноември
Кметът на Стара Загора Живко Тодоров ще обяви промените в екипа си. Това ще стане на пресконференция на 27 ноември 2015 г. от 11:00 часа в зала 2. Както вече www.infoz.bg съобщи, Общинският съвет прие на заседание нова структура на общинската администрация.
Кметът Живко Тодоров ще има през новия мандат четвърти зам.-кмет. Назначаването му е продиктувано от големия обем и разнородни дейности на администрацията, както и от необходимостта от осъществяване на пряк контрол от страна на ръководството на Общината.



