Стара Загора се включва в националната кампания „Да изчистим България“

На 20 септември 2025 г. от 9:00 часа започва националната кампания „Да изчистим България“, в която за поредна година ще се включи и Община Стара Загора. Инициативата има за цел да насърчи грижата за по-чиста и по-привлекателна градска среда. За всички желаещи са осигурени чували и ръкавици от звено „Озеленяване“ към общинската администрация и от Регионалната инспекция по околната среда и водите.

Материалите могат да бъдат получени от административните бюра в града.

Служители на общината ще участват активно в кампанията с почистване на междублокови пространства в жилищен комплекс „Самара 3“. Местната власт призовава гражданите, които имат желание, да се присъединят към инициативата и да почистят междублокови пространства, паркове и градинки в своя район.

Stara Zagora otvisoko 2

Новини от Стара Загора

Trump’s full remarks at the ‘Board of Peace’ signing ceremony

Водородната революция започва от Стара Загора

Следете новините на infoz.bg във Фейсбук, Телеграм, Екс, Вайбър и други социални мрежи

новини в сайта RSS емисия facebook новини от Стара Загора в Х (twitter)

 


youtube subscribe ilko gruev новини от Стара Загора в threads infoz в Telegram

 


Viber infoz.bg в Гугъл новини

 

Най-четеното от последните дни