Баскетболистите на "Берое" ще гостуват в дом „Българка“

Баскетболният тим на "Берое" ще гостува в Дома за деца, лишени от родителски грижи „Българка“ на 21 декември 2015 г. от 14:00 часа, непосредствено след първата тренировка за седмицата и 48 часа преди двубоя с лидера в класирането на Националната баскетболна лига "Лукойл Академик".

Това е поредната социална проява, в която баскетболистите на "Берое" ще се включат от старта на сезона. Както е известно от три месеца върви специална програма, с участието на играчи и треньори от клуба и школата, която е разработена съвместно с Регионалния инспекторат по образованието и Община Стара Загора и цели да събуди интереса на децата към спорта и здравословния начин на живот.

Проявата се организира съвместно с Превантивно-информационния център по зависимости към община Стара Загора.

Баскетболен клуб Берое

infoz autor www.infoz.bg (по информация на пресцентъра на БК "Берое")

Trump’s full remarks at the ‘Board of Peace’ signing ceremony

Водородната революция започва от Стара Загора

Следете новините на infoz.bg във Фейсбук, Телеграм, Екс, Вайбър и други социални мрежи

новини в сайта RSS емисия facebook новини от Стара Загора в Х (twitter)

 


youtube subscribe ilko gruev новини от Стара Загора в threads infoz в Telegram

 


Viber infoz.bg в Гугъл новини

 

Най-четеното от последните дни