Служители от Община Стара Загора дариха средства за лечението на болен младеж

Служители от Община Стара Загора събраха над 420 лв., които дариха за лечението на 23-годишния Дейвид Ангелов Иванов. Това не е първият случай, в който те оказват помощ при набиране на средства за подобни каузи.

Кутия за даренияДейвид е с рядката болест Синдром на Мошковиц, съпроводена от тежки придружаващи заболявания и се нуждае от скъпо и продължително лечение. Следващата седмица му предстои да постъпи за ново лечение в София.

Желаещите да помогнат могат да направят това и на разкритата на негово име в ОББ сметка:
BG 13 UBBS
80021039037640 i BIG
UBBSBGSF

infoz autor www.infoz.bg

Теми:
Trump’s full remarks at the ‘Board of Peace’ signing ceremony

Водородната революция започва от Стара Загора

Следете новините на infoz.bg във Фейсбук, Телеграм, Екс, Вайбър и други социални мрежи

новини в сайта RSS емисия facebook новини от Стара Загора в Х (twitter)

 


youtube subscribe ilko gruev новини от Стара Загора в threads infoz в Telegram

 


Viber infoz.bg в Гугъл новини

 

Най-четеното от последните дни