Националният флаг ще обгърне сградата на Областна администрация в Стара Загора

По инициатива на областния управител на Стара Загора инж. Георги Ранов, на 3 март 2016 г. в 11:05 часа, от последния етаж на сградата на Областна администрация ще бъде спуснат 50-метров национален трибагреник, който ще стига до партерното ниво.

Национален флагРодолюбивата инициатива стана възможна благодарение на дарители, които помогнаха за нейното осъществяване. С парични средства се включиха „Све Флекс” ЕООД и ДЗИ - Стара Загора. 

Знамето е ушито безвъзмездно от фирма „Краси 2000” ЕООД.

Алпинисти от старозагорското ТД „Сърнена гора” ще се спуснат по въжета и постепенно ще разгънат трикольора по фасадата от най-горния етаж надолу. Очаква се те да направят това за около 25 минути. В същото време по централния булевард „Цар Симеон Велики” ще премине шествието с 300-метровия трибагреник, което се организира за втора поредна година от Община Стара Загора.

infoz autor www.infoz.bg

Trump’s full remarks at the ‘Board of Peace’ signing ceremony

Водородната революция започва от Стара Загора

Следете новините на infoz.bg във Фейсбук, Телеграм, Екс, Вайбър и други социални мрежи

новини в сайта RSS емисия facebook новини от Стара Загора в Х (twitter)

 


youtube subscribe ilko gruev новини от Стара Загора в threads infoz в Telegram

 


Viber infoz.bg в Гугъл новини

 

Най-четеното от последните дни