Община Стара Загора получава официално имот за доизграждане на новия парк

Община Стара Загора получава официално имот за доизграждане на новия парк

Областният управител на Стара Загора инж. Георги Ранов и кметът Живко Тодоров ще подпишат договора за безвъзмездно прехвърляне на имот – частна държавна собственост, на Община Стара Загора.

Това ще стане на 2 март 2016 г. в 11:00 часа в Областна администрация.

Имотът е с площ от 40 649 кв. м, В него попадат и 25 сгради. Намира се в кв. „Казански”. Теренът ще бъде използван за доизграждане и разширяване на новия парк за отдих и спорт, който беше открит в квартала през октомври миналата година. Предвижда се върху него да бъде построена многофункционална зала.

Новият парк

infoz autor www.infoz.bg

Trump’s full remarks at the ‘Board of Peace’ signing ceremony

Водородната революция започва от Стара Загора

Следете новините на infoz.bg във Фейсбук, Телеграм, Екс, Вайбър и други социални мрежи

новини в сайта RSS емисия facebook новини от Стара Загора в Х (twitter)

 


youtube subscribe ilko gruev новини от Стара Загора в threads infoz в Telegram

 


Viber infoz.bg в Гугъл новини

 

На подобна тема

Най-четеното от последните дни