Задържаха в Стара Загора шофьорка след употреба на наркотици

36-годишна жена с инициали И.Н. е задържана за 24 часа за шофиране след употреба на наркотици. Тя е управлявала "Фолксваген Туарег". Автомобилът е спрян за проверка на кръстовището на бул. "Св. Патриарх Евтимий" и бул. "Цар Симеон Велики".

testЖената е отведена в сектор „Пътна полиция”, където е тествана с техническо средство за употреба на наркотични вещества, което отчело наличие на канабис. съставен и е Акт за установяване на административно нарушение по Закона за движение по пътищата и е издаден талон за кръвна проба. По случая е образувано бързо полицейско производство, съобщиха от пресцентъра на ОДМВР - Стара Загора.

infoz autor www.infoz.bg

Trump’s full remarks at the ‘Board of Peace’ signing ceremony

Водородната революция започва от Стара Загора

Следете новините на infoz.bg във Фейсбук, Телеграм, Екс, Вайбър и други социални мрежи

новини в сайта RSS емисия facebook новини от Стара Загора в Х (twitter)

 


youtube subscribe ilko gruev новини от Стара Загора в threads infoz в Telegram

 


Viber infoz.bg в Гугъл новини

 

Най-четеното от последните дни