Защитниците на Бедечка вдигат палатков лагер пред Общината

Защитниците на Бедечка ще вдигнат палатков лагер пред Община Стара Загора на 26 април от 17 часа, а на следващия ден ще посрещнат общинските съветници преди началото на заседанието им от 9:00 часа.

bedecka lager"Ще им напомним, че преди 7 месеца дадоха едно обещание пред гражданите на Стара Загора - максимално запазване на зелените площи в парк Бедечка. Вие, госпожи и господа общински съветници, признахте, че през годините е имало много грешки, пороци и незаконни действия в посока унищожаването на Бедечка. И обещахте, че ще ги поправите. Сега ние се събираме, за да ви го напомним и отново да повторим „Стига лъжи! Стига беззакония!“.

Нужно е разследване, а не политически интриги" - заявяват във фейсбук организаторите на инициативата.

www.infoz.bg

Trump’s full remarks at the ‘Board of Peace’ signing ceremony

Водородната революция започва от Стара Загора

Следете новините на infoz.bg във Фейсбук, Телеграм, Екс, Вайбър и други социални мрежи

новини в сайта RSS емисия facebook новини от Стара Загора в Х (twitter)

 


youtube subscribe ilko gruev новини от Стара Загора в threads infoz в Telegram

 


Viber infoz.bg в Гугъл новини

 

Най-четеното от последните дни