Листата с кандидати за общински съветници на ГЕРБ - Стара Загора

Листата с кандидати за общински съветници на ГЕРБ - Стара Загора (№ 10 в бюлетината)

Общинската избирателна комисия в Стара Загора регистрира листата с кандидати за общински съветници на ГЕРБ. Водач е общинският ръководител на партията в Стара Загора и председател на Общинския съвет за мандат (2011 - 2015 г.) Емил Христов.

Вижте кои са общинските съветници на ГЕРБ в Стара Загора за мандат 2015 - 2019.

ОИК регистира Живко Тодоров за кандидат за кмет на ГЕРБ в Стара Загора, както и кандидати за кметове на 35 населени места в общината.

Листа с кандидатите за общински съветници

  1. Емил Маринов Христов
  2. Николай Стефанов Диков
  3. Милена Иванова Стоянова-Желева
  4. Радостин Радославов Танев
  5. Дарина Николова Гайдарова
  6. Радослав Славчев Танев
  7. Нели Иванова Калнева-Митева
  8. Диян Станимиров Димитров
  9. Таньо Брайков Танев
  10. Пламен Тенев Русев
  11. Петя Христова Копанова
  12. Иван Ганчев Велев
  13. Кремена Георгиева Мандаджиева
  14. Даниел Георгиев Вълчев
  15. Стефан Анков Георгиев
  16. Христо Пенчев Бонев
  17. Николай Валериев Николов
  18. Светлана Стойнова Иванова
  19. Ангел Бориславов Филипов
  20. Христо Тенев Недялков
  21. Румяна Лалева Присадашка
  22. Петко Недялков Петков
  23. Иван Дянков Дянков
  24. Гочо Янчев Карагьозов
  25. Мариян Георгиев Димитров
  26. Нина Ганчева Желязкова
  27. Таня Илиева Перчемлиева
  28. Живко Бончев Желев
  29. Мима Малчева Георгиева
  30. Владислав Иванов  Кирилов
  31. Мирослав Пламенов Чобанов
  32. Станимир Пламенов Стойчев
  33. Динко Танев Михайлов
  34. Станислав Иванов Стоянов
  35. Иван Мирчев Райнов
  36. Снежана Танева Танева
  37. Димо Колев Димитров
  38. Златко Стайков Танев
  39. Десислава Иванова Нанева
  40. Васил Константинов Костов
  41. Желязко Драгомиров Атанасов
  42. Теньо Тонев Тенев
  43. Димо Пенев Димитров
  44. Красимира Георгиева Кънева
  45. Петър Магдаленов Симеонов
  46. Добрин Георгиев Янков
  47. Янислав Георгиев Димитров
  48. Ивелин Кирилов Митрев
  49. Анелия Асенова Асенова
  50. Виктор Василев Драголов
  51. Бонка Емилова  Петкова

 

Получини преференции в листата на партия ГЕРБ при гласуването за избор на общински съветници на 25 октомври 2015 г.