Ученици представят „Алея на книгата” в Стара Загора
По случай 24 май, Международният младежки център към Община Стара Загора организира „Алея на книгата”. Събитието ще се проведе в парк „Тракия” на 16 май между 10:00 и 18:00 часа. Гостите ще имат възможността да посетят тематичните щандове, разположени в парка. Мисията на Международния младежки център е да насърчава младите хора да учат и да се развиват. За целта организаторите поканиха ученици от различни гимназии в града да бъдат модератори на щандовете.
Те ще ангажират вниманието на посетителите в планираните и подготвени от тях дейности.
Организаторите отправят покана към всички младежи и граждани да споделят този ден на книгата, съобщиха от пресцентъра на Община Стара Загора.




www.infoz.bg