КНСБ застава зад кандидатурата на Живко Тодоров за втори кметски мандат в Стара Загора
Синдикалният актив на КНСБ в Стара Загора застава зад кандидатурата на настоящия кмет на общината Живко Тодоров за втори управленски мандат в изборите за местна власт в Община Стара Загора на 25 октомври 2015 година.
"Това наше решение е израз на изграденото взаимно доверие и предсказуемост на действията, на желанието ни за запазване, задълбочаване и доразвиване на постигнатото през следващия мандат, като се ангажираме да си сътрудничим ефективно за постигане на нови конкретни резултати. Считаме, че позицията ни е почтена и принципна, която ще намери подкрепа в голяма част от гражданите, искрено, загрижени за доброто бъдеще на Община Стара Загора" - се казва в декларацията.
Членовете на КНСБ изразяват увереност, че Живко Тодоров ще продължи добрия модел на управление на Община Стара Загора, наложен през предходния управленски мандат.




