Режим на водоподаването е въведен в две старозагорски села

„Водоснабдяване и канализация“ ЕООД гр. Стара Загора съобщава, че във връзка със силно намалял дебит на водоизточника от 25 юни 2024 г. в селата Ракитница и Лозен се въвежда режим на водоподаването. Водата ще бъде спирана през седмицата в понеделник, сряда и петък от 22:00 до 7:00 часа.

Държавното дружество призовава потребители да се съобразяват с въведените ограничения и използват питейната вода по предназначение, а не за поливане на тревни и градински площи, миене на улици, моторни превозни средства и др.

bez voda stara zagora

новини Стара Загора  www.infoz.bg

Trump’s full remarks at the ‘Board of Peace’ signing ceremony

Водородната революция започва от Стара Загора

Следете новините на infoz.bg във Фейсбук, Телеграм, Екс, Вайбър и други социални мрежи

новини в сайта RSS емисия facebook новини от Стара Загора в Х (twitter)

 


youtube subscribe ilko gruev новини от Стара Загора в threads infoz в Telegram

 


Viber infoz.bg в Гугъл новини

 

Най-четеното от последните дни