Главният архитект на Община Стара Загора арх. Николай Василев откри новия STEM 2 – „Център за дигитални създатели“ в Професионална гимназия по строителство, архитектура и геодезия „Лубор Байер“. Новото пространство надгражда вече съществуващия STEM 1 – „Център за природни науки, изследвания и иновации“ и създава условия за съвременно професионално обучение в областта на архитектурата, строителството и геодезията.

















