Десет метъл банди се събират на Рокфестивала в Мъглиж
Фестивалът на българската рок музика We are going to Maglizh ще се състои на 20 и 21 август, след едногодишно прекъсване заради пандемията. В осмото издание ще участват 10 метъл банди, които ще изпълняват авторска музика. Първите потвърдили участие групи са „Контрол“, Gwedydd и Catorga. Фестът ще се проведе в подножието на Стара планина, в местността Равня край Мъглиж.
Събитието се осъществява със специалното съдействие на Община Мъглиж.
Вход свободен!
Повече подробности за програмата можете да откриете на фейсбук страницата и на сайта на фестивала.




www.infoz.bg