Алпинисти ще изкачват сградата на Областна управа в Стара Загора
Алпинисти и търсачи на силни усещания ще изкачват за 25-и път сградата на Областна управа в Стара Загора. Атрактивното катерене по фасадата на 50-метровата сграда ще започне в 13:00 часа на 10 октомври 2015 г.
То се организира от Туристическо дружество „Сърнена гора” и ще премине под егидата на областния управител инж. Георги Ранов. Комплексният първенец в изкачването ще получи Купата на областния управител.



