„Берое“ привлече нов нападател

Футболният отбор „Берое“ официално подписа с нападателя Гонзало Исса, който е поредното ново попълнение на тима за настоящия сезон. За последно той е играл в испанския „Лорка“, а нападателят беше желан и от представителя на Ла Лига „Елче“. Исса вече се включи в подготовката на старозагорския тим и тренира с новите си съотборници. Гонзало Исса е на 20 години и играе като нападател. Роден е в Буенос Айрес, но притежава и испански паспорт.

До този момент е играл единствено в испанския „Лорка“. Има участия в юношеските гарнитури на Испания, съобщиха от пресслужбата на „Берое“.

 

Issa

новини Стара Загора  www.infoz.bg

Теми:
Trump’s full remarks at the ‘Board of Peace’ signing ceremony

Водородната революция започва от Стара Загора

Следете новините на infoz.bg във Фейсбук, Телеграм, Екс, Вайбър и други социални мрежи

новини в сайта RSS емисия facebook новини от Стара Загора в Х (twitter)

 


youtube subscribe ilko gruev новини от Стара Загора в threads infoz в Telegram

 


Viber infoz.bg в Гугъл новини

 

Най-четеното от последните дни