„Берое” продаде Педро Еуженио
„Берое“ продаде правата на полузащитника Педро Еуженио и от новия полусезон той ще играе в „Жетису“ - Казхстан. Португалецът имаше договор с „Берое“ до края на сезона и ръководството на „Берое“ прецени, че това е най-добрият вариант и за двете страни, съобщават от пресслужбата на клуба. Педро има общо три периода в „Берое“, в които е изиграл общо 84 мача и е реализирал 27 гола.
Ръководството на клуба благодари на Педро Еуженио за съвместната работа и му пожелава успех с новия отбор.




www.infoz.bg