Кметът на Стара Загора с благодарност към 15-годишната Мария
Кметът на Община Стара Загора Живко Тодоров ще се срещне с деветокласничката от Спортното училище "Тодор Каблешков" Мария Стоилова, която спаси живота на водач от градския транспорт в областния град.
Идеята на градоначалника е да благодари на момичето, което възхити цяла България и българите по света с доблестната си постъпка. Заедно с Мария Стара Загора влезе в новините с положителен пример, за което кметът ще изкаже благодарност на девойката лично.
Срещата ще се проведе в зала 203 на общината, на 22 януари 2016 г. от 11:00 часа.


