Кметът на Стара Загора с благодарност към 15-годишната Мария

Кметът на Община Стара Загора Живко Тодоров ще се срещне с деветокласничката от Спортното училище "Тодор Каблешков" Мария Стоилова, която спаси живота на водач от градския транспорт в областния град.

Мария СтоиловаИдеята на градоначалника е да благодари на момичето, което възхити цяла България и българите по света с доблестната си постъпка. Заедно с Мария Стара Загора влезе в новините с положителен пример, за което кметът ще изкаже благодарност на девойката лично.

Срещата ще се проведе в зала 203 на общината, на 22 януари 2016 г. от 11:00 часа.

infoz autor www.infoz.bg

Trump’s full remarks at the ‘Board of Peace’ signing ceremony

Водородната революция започва от Стара Загора

Следете новините на infoz.bg във Фейсбук, Телеграм, Екс, Вайбър и други социални мрежи

новини в сайта RSS емисия facebook новини от Стара Загора в Х (twitter)

 


youtube subscribe ilko gruev новини от Стара Загора в threads infoz в Telegram

 


Viber infoz.bg в Гугъл новини