Новозаразените с COVID-19 в област Стара Загора са 141

Новозаразените с COVID-19 в област Стара Загора са 141

От началото на пандемията до 00:00 часа на 4 ноември 2020 г., в област Стара Загора са установени с PCR тестове 2177 случая на заразени с COVID-19. На домашно лечение са 1488 души, 2005 са под карантина. 141 са новозаразените за последното денонощие. Сред тях са: четирима души от персонала в четири детски градини в Стара Загора, двама ученици и двама преподаватели в три гимназии в Стара Загора.

Те се лекуват в домашни условия. Карантинирани са по една група в Детска градина „Камбанка“ и Детска градина № 23. В помещенията е извършена крайна дезинфекция.

Към 9:00 часа на 4 ноември в четирите болници в област Стара Загора (УМБАЛ „Проф. д-р Стоян Киркович“, МБАЛ „Тракия“, Медицински комплекс „Берое“ в Стара Загора и МБАЛ „Д-р Христо Стамболски“ в Казанлък), са заети общо 118 терапевтични и 24 интензивни легла.

Новини от Стара Загора  www.infoz.bg

Trump’s full remarks at the ‘Board of Peace’ signing ceremony

Водородната революция започва от Стара Загора

Следете новините на infoz.bg във Фейсбук, Телеграм, Екс, Вайбър и други социални мрежи

новини в сайта RSS емисия facebook новини от Стара Загора в Х (twitter)

 


youtube subscribe ilko gruev новини от Стара Загора в threads infoz в Telegram

 


Viber infoz.bg в Гугъл новини

 

На подобна тема

Най-четеното от последните дни