Възможни смущения във водоподаването в Стара Загора и седем села на 7 април 2026 г.

„Водоснабдяване и канализация“ ЕООД – Стара Загора съобщава на гражданите, обществените и болничните заведения, предприятията и фирмите, че поради планов ремонт на довеждащ водопровод към Стара Загора са възможни смущения във водоподаването на 7 април 2026 г. Временните затруднения ще засегнат града и прилежащите населени места от 11:00 до 19:00 часа.

Възможни са смущения във водоснабдяването в Стара Загора и селата Змейово, Ягода, Хрищени, Старозагорски бани, Пряпорец, Богомилово и Борилово.

„Водоснабдяване и канализация“ ЕООД – Стара Загора се извинява за причиненото неудобство и препоръчва на всички свои абонати да се съобразяват с въведените ограничения и да не правят излишни презапасявания с питейна вода.

faucet

Новини от Стара Загора

Trump’s full remarks at the ‘Board of Peace’ signing ceremony

Водородната революция започва от Стара Загора

Следете новините на infoz.bg във Фейсбук, Телеграм, Екс, Вайбър и други социални мрежи

новини в сайта RSS емисия facebook новини от Стара Загора в Х (twitter)

 


youtube subscribe ilko gruev новини от Стара Загора в threads infoz в Telegram

 


Viber infoz.bg в Гугъл новини

 

На подобна тема

Най-четеното от последните дни