Увеличават се случаите на остри респираторни заболявания в област Стара Загора
Случаите на остри респираторни заболявания в област Стара Загора се увеличават. През изминалата седмица са регистрирани общо 423 заболели, при 361 за периода 7 – 13 януари, съобщават от Регионалната здравна инспекция. Заболяемостта достигна 310 на 10 000 души население.

Венета Асенова | www.infoz.bg


