Секционните избирателни комисии в област Стара Загора, в които ще се гласува и машинно

В 3000 избирателни секции в страната ще може да се гласува машинно при произвеждане на изборите за членове на Европейския парламент от Република България на 26 май 2019 г., реши Централната избирателна комисия. Секционните избирателни комисии в област Стара Загора, в които ще има машинно гласуване:

Гурково
пл. „Войвода Генчо Къргов”, Читалище

Гълъбово
Клуб на пенсионера, ул. „Хр. Ботев” № 32 А - Обредна зала, ул. „Искър” № 2
Средно училище „Васил Левски”, кв. „Строител”  - Секционна избирателна комисия № 9

eu elections 2019Казанлък
Детска градина № 2 - ул. „Ален Мак” № 8
Детска градина № 22 - жк. „Изток”, бл. 27
Дом за стари хора № 1 - ул. „Петьо Ганин” № 52
Клуб „Тракия” - бул. „Батенберг” № 113
Младежки дом - ул. „Капрони”  - Секционна избирателна комисия № 17 и № 23
Основно училище „Георги Кирков” - ул. „Стоян Михайловски” № 16 - Секционна избирателна комисия № 11
Основно училище „Никола Вапцаров” - кв. „Васил Левски” - Секционна избирателна комисия № 2 и № 5
Основно училище „Св. Паисий Хилендарски” - ул. „Петко Стайнов” № 27 - Секционна избирателна комисия № 50
Основно училище „Чудомир” - ул. „Старозагорска” № 26 - Секционна избирателна комисия № 35 и № 41
Професионална гимназия по лека промишленост - ул. „Кайнарджа” № 33 - Секционна избирателна комисия № 53
Професионална гимназия „Иван Хаджиенов” - ул. „Цар Борис I” № 2 - Секционна избирателна комисия № 26
Средно училище „Екзарх Антим І” - ул. „Св.Климент Охридски” № 2 - Секционна избирателна комисия № 44 и № 47
Професионална гимназия по хидравлика - ул. „Ген. Столетов” № 51 - Секционна избирателна комисия № 14
Профилирана хуманитарна гимназия „Св.Св.Кирил и Методий” – ул. „Св. св. Кирил и Методий” № 1 - Секционна избирателна комисия № 20

Крън
Училището - Секционна избирателна комисия № 70

Мъглиж
бул. „Цар Симеон Велики” № 9 - сграда автогара – Мъглиж - Секционна избирателна комисия № 1
Професионална гимназия по селско стопанство „Гео Милев”, ул. „Гео Милев” № 70 - Секционна избирателна комисия № 4

Николаево
Основно училище „Св. св. Кирил и Методий “ , ул. ”Св.св.Кирил и Методий” 13 - Секционна избирателна комисия № 2

Павел баня
ул. „Освобождение” № 4 - хорова зала - Секционна избирателна комисия № 3

Раднево
І-во Основно училище „Св. Климент Охридски”, ул. „М. Петканова” № 29 - Секционна избирателна комисия № 2
Клуб на пенсионера – „Гипсово”, ул. „Предела” № 13 - Секционна избирателна комисия № 14
Клуб на пенсионера, ул „Болшевишка” № 2 - Секционна избирателна комисия № 11
Професионална гимназия „Св. Иван Рилски”, ул. „Г. Димитров” № 39 - Секционна избирателна комисия № 8
Средно училище „Гео Милев”, ул. „Г. Димитров” № 24 - Секционна избирателна комисия № 5

Стара Загора
11-о Основно училище „Николай Лилиев”, кв. „Трите чучура-юг”, стая 10 - Секционна избирателна комисия № 126
11-о Основно училище „Николай Лилиев”, кв. „Трите чучура-юг”, стая 13 - Секционна избирателна комисия № 129
12-о Основно училище „Стефан Караджа”, кв. „Лозенец”,ул. „Ком” № 35 - Секционна избирателна комисия № 138
13-о Основно училище „П. Хилендарски” - стая 4, кв. „Казански”  - Секционна избирателна комисия № 111
13-о Основно училище „П. Хилендарски” – актова зала, кв. „Казански”  - Секционна избирателна комисия № 114
Основно училище „Кирил Христов”, ул. „Августа Траяна” № 68 - Секционна избирателна комисия № 35 и № 38
5-о Основно училище „Митьо Станев”, ул. „Стефан Стамболов” № 19 - Секционна избирателна комисия № 96, № 105, № 108, № 117, № 75
6-о Основно училище „Св. Никола”, ул. „Ген. Гурко” № 46 а, физкултурен салон - Секционна избирателна комисия № 93
9-о Основно училище „Веселин Ханчев”, ул. „Ангел Кънчев” № 82 - Секционна избирателна комисия № 29 и № 32
I-во Основно училище „Георги Бакалов”, ул. „Подп. Калитин” № 4 - Секционна избирателна комисия № 14 и № 17
Административно бюро „Зора”, ул. „Камчия” № 3 - Секционна избирателна комисия № 5
Езикова гимназия „Ромен Ролан”, ул. „Цар Иван Шишман” № 62 - Секционна избирателна комисия № 50
Детска градина № 17, ул. „Георги Кюмюрев” № 22 - Секционна избирателна комисия № 53
Детска градина № 2 „Зорница”, ул. „Стефан Стамболов” № 35-физкултурен салон - Секционна избирателна комисия № 84
Детска градина № 24 „Радост”, ул. „Ген. Столетов” № 1 - Секционна избирателна комисия № 90
Детска градина № 3 „Ян Бибиян” - физкултурен салон, ул. „Цар Иван Шишман” № 50 - Секционна избирателна комисия № 66
Детска градина № 31 „Слънце”, ул. „Св. Отец Паисий” № 2, физкултурен салон - Секционна избирателна комисия № 99
Детска градина № 31 „Слънце”, ул. „Св. Отец Паисий” № 2, физкултурен салон - Секционна избирателна комисия № 102
Детска градина № 35 „Свобода”, ул. „Хан Аспарух № 15 - Секционна избирателна комисия № 62
Детска поликлиника - рехабилитационна зала, бул. „Руски” № 62 - Секционна избирателна комисия № 56
Клуб на пенсионера, бул. „Руски” № 5 - Секционна избирателна комисия № 69
Начално училище „Зора”, кв. „Зора” - Секционна избирателна комисия № 2
Основно училище „Георги Райчев”, кв. „Трите чучура-север” - Секционна избирателна комисия № 120, № 123
Основно училище „Самара”, кв. „Самара”  - Секционна избирателна комисия № 8
Професионална гимназия по електротехника „Г.С. Раковски” , ул. „Ген. Столетов” № 185 - Секционна избирателна комисия № 11
Природоматематическа гимназия „Гео Милев”, ул. „Августа Траяна” № 44 - Секционна избирателна комисия № 59
Спортно училище „Тодор Каблешков”, ул.”Градинарска” № 16 - Секционна избирателна комисия № 47
Стадион “ Берое” - спортна зала, южна страна - Секционна избирателна комисия № 87
Средно училище „Иван Вазов”, ул. „Ген. Гурко” № 102 - Секционна избирателна комисия № 20, № 23, № 26
Средно училище „Христо Смирненски”, кв. „Лозенец”  - Секционна избирателна комисия № 132 и № 135
Средно училище „Железник”, ул. „Младост” № 8 - Секционна избирателна комисия № 148, № 141 и № 144
Средно училище „Максим Горки”, ул. „Сава Силов” № 69 - Секционна избирателна комисия № 72 и № 81
Средно училище „Христо Ботев”,ул. „М-р Таньо Кавалджиев” № 168 - Секционна избирателна комисия № 78
Търговска гимназия „Княз Симеон Търновски”, бул. „Св. Патриарх Евтимий” № 114 - Секционна избирателна комисия № 41

Чирпан
Кафе аперитив „Светлана”, ул. „Бъдеще” № 20 - Секционна избирателна комисия № 9
Начално училище „Св. Климент Охридски”,ул. „Антон Иванов” № 12 - Секционна избирателна комисия № 3
ОУ” Васил Левски” ,ул.” Васил Левски” № 23 - нова сграда - Секционна избирателна комисия № 12 и № 18
Основно училище „Св. св. Кирил и Методий”, ул. „Първи май” № 5 - Секционна избирателна комисия № 6
Средно училище „П. К. Яворов”,ул. „П. К. Яворов” № 6 - Секционна избирателна комисия № 15

Шипка

Клуб на пенсионера -Секционна избирателна комисия № 58

с. Богомилово - Читалището - Секционна избирателна комисия № 179
с. Братя Даскалови - ул. „Септемврийци” № 64, Младежки център - Секционна избирателна комисия № 1
с. Бузовград - Училището - Секционна избирателна комисия № 82
с. Габарево - ул. „Генерал Габарев” № 57 - кметство – Ритуална зала - Секционна избирателна комисия № 11
с. Главан - Клуб на пенсионера, ул. „Сакар” №26 - Секционна избирателна комисия № 20
с. Горно Ботево - Училището - Секционна избирателна комисия № 156
с. Едрево - Клуб на пенсионера - Секционна избирателна комисия № 6
с. Енина – Кметството
с. Зимница – Народно читалище „Напредък”
с. Калояновец – Училището - Секционна избирателна комисия № 183
с. Кирилово – Читалището - Секционна избирателна комисия № 175
с. Коларово - Кметството - 1-ви етаж - Секционна избирателна комисия № 35
с. Конаре – Читалище „Н. Попов” - Секционна избирателна комисия № 6
с. Копринка – Училището - Секционна избирателна комисия № 61
с. Кънчево – Училището - Секционна избирателна комисия № 79
с. Любеново – Клуб на пенсионера - Секционна избирателна комисия № 24
с. Могила – Клуб на пенсионера - Секционна избирателна комисия № 197
с. Обручище – Народно читалище „Отец Паисий” - Секционна избирателна комисия № 15
с. Осетеново - ул. „Тракия” № 7 – училище - Секционна избирателна комисия № 19
с. Паничерево - ул. „Шипка” № 40, Основно училище „Св. Св. Кирил и Методий” - Секционна избирателна комисия № 4
с. Полски градец – Клуб на пенсионера - Секционна избирателна комисия № 18
с. Свобода – Начално училище „Св. св. Кирил и Методий” ,ул. „Млада гвардия” 36
с. Скобелево - ул. „Генерал Скобелев” № 13 – кметство - Секционна избирателна комисия № 10
с. Сърнево - Училище, ул. „Славей” № 2 - Секционна избирателна комисия № 16
с. Тулово – Основно училище „Христо Ботев”, ул. „Роза” № 40 - Секционна избирателна комисия № 13
с. Тъжа - ул. „Пионерска” № 3 – Училището - Секционна избирателна комисия № 15
с. Хаджидимитрово – Училището - Секционна избирателна комисия № 67
с. Хрищени – Kметството - Секционна избирателна комисия № 160
с. Черна гора - Младежки център - Секционна избирателна комисия № 6 - ул. “ Ален мак” № 26, Младежки център
с. Юлиево – Клуб на пенсионера
с. Ягода – Основно училище „Христо Ботев”,ул. „Трети март” № 69
с. Ясеново - Клуб в сградата на кметството

www.infoz.bg  www.infoz.bg



Най-четеното от последните дни