Хванаха бракониери с мрежи на язовир „Копринка“
Инспектори на Изпълнителна агенция по рибарство и аквакултури - Стара Загора заловиха лица, извършващи стопански риболов с мрежи тип сетка. Това е станало по време на нощна проверка на язовир „Копринка“ в местността Курбан дере. На нарушителите са съставени актове. Иззети са три мрежи, а уловената риба (5 кг щука, 2 кг амур, 5 кг платика и 6 кг каракуда) е върната обратно във водата.
При съмнения за нередности от Изпълнителна агенция по рибарство и аквакултури призовават да се сигнализира на телефон 112.



www.infoz.bg