Награждават пожарникарите, овладели изтичането на газ в Николаево

Служителите на Регионална дирекция „Пожарна безопасност и защита на населението” в Стара Загора, които участваха в овладяването на ситуацията с изтичането на газ в Николаево, ще бъдат наградени на 30 август в 14 часа от  главен комисар Николай Николов, директор на Главна дирекция ПБЗН.

Пожарна

Награди ще получат и огнеборците, които са участвали в потушаването на пожарите през лятото. Церемонията ще се състои в Регионална библиотека "Захярий Княжески".

Припомняме, че в 2:30 часа на 17 август постъпи сигнал за изтичане на газ. Около 60 души, живеещи в близост до хранилището с пропан-бутан, незабавно бяха евакуирани, градът беше отцепен. За четири часа ситуацията беше овладяна успешно.

Продължава работата по установяване на причините за теча.

www.infoz.bg

Trump’s full remarks at the ‘Board of Peace’ signing ceremony

Водородната революция започва от Стара Загора

Следете новините на infoz.bg във Фейсбук, Телеграм, Екс, Вайбър и други социални мрежи

новини в сайта RSS емисия facebook новини от Стара Загора в Х (twitter)

 


youtube subscribe ilko gruev новини от Стара Загора в threads infoz в Telegram

 


Viber infoz.bg в Гугъл новини

 

Най-четеното от последните дни