Казанлъшките волейболистки станаха първи на националните ученически игри

Възпитаничките на казанлъшката Хуманитарна гимназия "Св. Св. Кирил и Методий" се класираха на първо място в националните ученически игри, които се проведоха в курортен комплекс "Албена". Диана Казакова получи награда за най-полезен играч. Тошко Узунов и Златена Салабашева взеха индивидуални награди съответно за най-добър треньор и най-добър нападател.

През 2016 г. отборът от Казанлък ще участва в Световното ученическо първенство по волейбол за девойки, което ще се проведе в Белград Сърбия.

През почивните дни в град Русе се проведоха финалните ученически игри по лека атлетика за юноши и девойки 8 - 10 клас. Учениците на ПМГ "Никола Обрешков" защитиха достойно честта на град Казанлък при юношите и завършиха на второ място в крайното класиране. Мартин Белчев спечели два златни медала на 400 м гладко бягане и 200 м спринт.

Споделете!

Преди мача

Запис на пресконференцията преди мача на Дрийм тийма на Барселона срещу отбора на Стоичков и приятели на стадион "Берое"

Интервю на Венета Асенова с Хулио Салинас (Julio Salinas Fernández) преди мача между легендите от Дрийм тийма на Барселона с отбора на Христо Стоичков и приятели в Стара Загора