Възстановено е движението по АМ "Тракия" при 175 км
Минути след 19:30 часа на 3 януари Агенция "Пътна инфраструктура" публикува на сайта си, че е възстановено движението по автомагистрала "Тракия" при 175 км, в посока София. Не се уточнява кога е било затворено то и каква е причината.


