Партия ГЕРБ – кандидати за местни избори 2019 в Стара Загора – № 43 в бюлетината

Партия ГЕРБ – кандидати за местни избори 2019 в Стара Загора – № 43 в бюлетината

Партия ГЕРБ регистрира листа с 51 кандидати за общински съветници за участие в изборите за общински съветници на 27.10.2019 г. в община Стара Загора, кандидат за кмет на общината и кандидати за кметове на 13 села. Партия ГЕРБ е с № 43 в бюлетината.

Кандидат за кмет на община Стара Загора – Живко Веселинов Тодоров

Листа с кандидатите за общински съветници

  1. Николай Стефанов Диков
  2. Йордан Петров Николов
  3. Диян Станимиров Димитров
  4. Милена Иванова Стоянова - Желева
  5. Дарин Петков Маринов
  6. Емил Славов Славов
  7. Мария Колева Жекова
  8. Иванка Колева Михайлова
  9. Бояна Тихомирова Танева
  10. Мартин Паскалев Паскалев
  11. Таньо Брайков Танев
  12. Динко Танев Михайлов
  13. Тихомир Иванов Трифонов
  14. Гино Кирилов Гинов
  15. Николай Валериев Николов
  16. Иван Ганчев Велев
  17. Кремена Георгиева Мандаджиева
  18. Емил Тихомиров Енчев
  19. Боян Ангелов Бабанов
  20. Георги Йорданов Господинов
  21. Стефан Анков Георгиев
  22. Стефан Веселинов Духтев
  23. Нели Иванова Калнева - Митева
  24. Димитър Райчев Съртонев
  25. Анелия Асенова Асенова
  26. Гочо Янчев Карагьозов
  27. Иван Стаев Иванов
  28. Илияна Русенова Алтънска
  29. Петя Христова Копанова
  30. Светослав Митков Миневски
  31. Добрин Георгиев Янков
  32. Мартин Александров Христов
  33. Снежана Танева Танева
  34. Димо Колев Димитров
  35. Теньо Тонев Тенев
  36. Даниел Георгиев Вълчев
  37. Милен Митков Митев
  38. Мирослав Пламенов Чобанов
  39. Петко Недялков Петков
  40. Евгени Павлов Иванов
  41. Милен Динков Димитров
  42. Антония Димова Димова
  43. Желязко Драгомиров Атанасов
  44. Красимир Борисов Марков
  45. Дияна Маринова Канева
  46. Даниела Пламенова Узунова
  47. Ангел Василев Димитров
  48. Катерина Бисерова Чалъкова
  49. Маринка Петкова Иванова
  50. Мариян Стоянов Димитров
  51. Александър Красимиров Кьосев

Кандидати за кметове на кметства

  • Димитър Христов Пандазиев - с. Богомилово
  • Георги Петков Георгиев - с. Братя Кунчеви
  • Петко Стоянов Петков - с. Горно Ботево
  • Бальо Димов Иванов - с. Дълбоки
  • Мончо Вълчев Монев - с. Загоре
  • Иван Начев Янакиев - с. Змейово
  • Иван Ганчев Алексов - с. Калояновец
  • Валерий Кузманов Видев - с. Кирилово
  • Дончо Банов Брайков - с. Малка Верея
  • Атанас Проданов Вапцаров - с. Оряховица
  • Митьо Митев Митев - с. Преславен
  • Петър Петков Петров - с. Хан Аспарухово
  • Радка Цветкова Желева - с. Хрищени

 

www.infoz.bg  www.infoz.bg (по информация на Общинска избирателна комисия - Стара Загора)

Най-четеното от последните дни