Безплатен градски транспорт за деца и младежи до 18 години в Стара Загора на 1 юни
Всички деца и младежи до 18 години ще могат да пътуват безплатно с автобусите и тролейбусите на общинския превозвач в Стара Загора на 1 юни 2026 г. Инициативата е на кмета Живко Тодоров.По повод Деня на детето общественият транспорт ще бъде безплатен за тях през целия ден.
Препоръчително е децата и младежите да носят лична карта или друг документ за самоличност, за да могат при необходимост да удостоверят възрастта си.



